سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

یکصد سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهداء می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یکصد سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهداء می‌شود

یکصد سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهداء می‌شود

۱۰۰ سری جهیزیه توسط مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان به نو‌عروسان نیازمند اهداء می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها جهت تحکیم بنیاد خانواده و ازدواج آسان در سال 95 در سه مرحله 8 هزار و 800 سری جهیزیه در سراسر کشور  اهداء می‌کند.

نرگس صفر بیرانوند در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه با اهداء جهیزیه به مهرجویان آبشار عاطفه‌ها، اظهار داشت: خیریه آبشار عاطفه‌ها در سال 95 در سه مرحله 8 هزار و 800 سری جهیزیه اهداء می‌کند.

وی افزود: مرحله اول اهدا جهیزیه به مناسبت میلاد باسعادت اباصالح المهدی (عج) حدود 100 سری بوده که امروز ساعت 9 صبح در مسجدالنبی خرم‌آباد 45 سری جهیزیه توسط شعبه خرم‌آباد و هم‌زمان در مابقی شعبات خیریه در سطح استان اهداء می‌شود.

مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های لرستان عنوان کرد: مرحله دوم اهداء جهیزیه به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و مرحله سوم به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) انجام می‌گیرد.

وی در رابطه با فعالیت این موسسه در سال 94 عنوان کرد: سال 94 در سطح استان لرستان 400 سری جهیزیه به نوعروسان اهداء شد و در همایش دستاوردها, گزارش‌های و صنایع‌دستی مؤسسات آبشار عاطفه‌ها که در اواخر اردیبهشت 95 در مشهد مقدس برگزار شد، استان لرستان در بین دیگر شعبات خیریه آبشار عاطفه‌ها ازنظر پیشرفت عملکرد و فعالیت در سال 94، رتبه دوم را کسب کرد.

صفر بیرانوند تصریح کرد: مهرجویان استان لرستان در سال 94 به ارزش 11 میلیارد و 533 میلیون و 254 هزار و 801 ریال کمک شده که شش میلیارد و 723 میلیون و 766 هزار و 990 ریال به شعبه خرم‌آباد تعلق داشت.

وی خاطرنشان کرد: در سال 95 علاوه بر تکرار فعالیت‌های سابق و اهداء جهیزیه، قصد اشتغال‌زایی برای مهرجویان تحت حمایت خود را داریم.