رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

یک میلیارد تومان به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) الیگودرز اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

یک میلیارد تومان به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) الیگودرز اختصاص یافت

یک میلیارد تومان به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) الیگودرز اختصاص یافت

سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز گفت: مبلغ یک میلیارد تومان جهت خرید تجهیزات پیشرفته به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) الیگودرز اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، امین ثروتی عصر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در الیگودرز اظهار داشت: با توجه به فرسودگی دستگاه‌های بیمارستان امام جعفرصادق(ع) و مکاتباتی که انجام دادیم مبلغ یک میلیارد تومان جهت تجهیز و ارتقاء این بیمارستان اختصاص یافت.

وی افزود: این اقدام ارزشمند با پیگیری‌های نماینده الیگودرز و توجه ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان انجام گرفت، مبلغ مذکور برای خرید دستگاه‌های جدید پزشکی هزینه شد.

ثروتی با اشاره به اینکه تاکنون مردم الیگودرز برای انجام عمل جراحی آب مروارید به شهرهای دیگر عزیمت می‌کردند، گفت: از این پس این نوع جراحی در اتاق عمل بیمارستان امام جعفرصادق (ع) الیگودرز انجام می‌گیرد.

وی افزود: همچنین با خرید و نصب دستگاه‌هایی نظیر اکوکاردیوگرافی، میکروسکوپ جراحی چشم، ست یوترسکوپ، ست نفروسکوپ، سی آرم و چند دستگاه دیگر سطح درمان در این بیمارستان ارتقاء می‌یابد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان الیگودرز به آمادگی مجموعه بهداشتی و درمانی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: امیدواریم مسافران و مردم نیاز پیدا نکنند، اما مراکز درمانی و داروخانه‌های الیگودرز به صورت کشیک و شبانه‌روزی به مردم و مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کند.

ثروتی اظهار داشت: مردم شهرستان در سال‌های گذشته و در ایام تعطیلات و عید نوروز به دلیل کمبود و حتی نبود پزشکان متخصص در مراکز درمانی با مشکلاتی مواجه بودند، اما خوشبختانه امسال در ایام تعطیل پزشکان متخصص در بیمارستان و درمانگاه 17 شهریور حضور دارند و به مراجعان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.