رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

یک هزار و صد تخت خوابگاههای ورزشی لرستان در اختیار مسافران قرار می گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

یک هزار و صد تخت خوابگاههای ورزشی لرستان در اختیار مسافران قرار می گیرد

یک هزار و صد تخت خوابگاههای ورزشی لرستان در اختیار مسافران قرار می گیرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: هزار و ۱۰۰ تخت خوابگاههای ورزشی لرستان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی یاور عزیزپور عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ورزش و جوانان در استان لرستان هزار و ۱۰۰ تخت در قالب خوابگاههای ورزشی در اختیار دارد.

وی ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروزی این خوابگاههای ورزشی آماده سرویس دهی و اسکان مسافران نوروزی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با اشاره به وجود این خوابگاههای ورزشی در شهرستانهای مختلف استان اعم از بروجرد، کوهدشت، ازنا، الیگودرز و ... یادآور شد: به رغم آمادگی برای واگذاری ۱۰۰ درصد ظرفیت موجود در این زمینه در حال حاضر تنها ۳۰ درصد ظرفیت خوابگاههای ورزشی در اختیار مسافران است.

عزیزپور ادامه داد: این اداره کل آمادگی واگذاری ظرفیت ۱۰۰ درصدی خوابگاههای ورزشی به مسافران نوروزی را دارد و انتظار می رود دستگاههای مرتبط برای اسکان پایدار مسافران از این ظرفیت استفاده کنند.

وی گفت: در بحث اسکان اضطراری مسافران نوروزی نیز فضاها و سالن های ورزشی را مشخص کردیم که در صورت نیاز در اختیار ستاد اسکان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان افزود: انتظار می رود مسئولان مرتبط در شهرداری و هلال احمر برای تجهیز این سالن های ورزشی به چادر و پتو و سایر امکانات به کمک این اداره کل بیایند.

عزیزپور با اشاره به آمادگی سالن ورزشی گلدشت خرم آباد برای اسکان مسافران نوروزی گفت: این سالن ورزشی برای پذیرش مسافران نوروزی با مشکل قطعی برق مواجه است که انتظار می رود شرکت برق در این زمینه مساعدت لازم را داشته باشد.