جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

۱۰۰ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۰۰ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود

۱۰۰ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود

فرماندار الیگودرز گفت: هم‌زمان با هفته دولت در شهرستان الیگودرز ۱۰۰ طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی افتتاح می‌شود.

ولی‌الله میرزایی اصل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در الیگودرز، اظهار داشت: در هفته دولت امسال علی‌رغم تنگناها و مشکلات مالی دولت که تحت تأثیر تحریمها و شرایط اقتصادی کشور ایجاد شده در شهرستان الیگودرز 100 طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتبار این طرح‌ها 33 میلیارد تومان است افزود: از مجموع  100 طرح و پروژه اقتصادی و عمرانی شهرستان الیگودرز سه طرح آن کلنگ‌زنی است.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: افتتاح پنج مدرسه، شش طرح گازرسانی روستایی، 9 پروژه آبیاری تحت فشار، چهار واحد پرورش ماهی، 9 پروژه مخابراتی، شش طرح هادی روستایی، هفت پروژه برق‌رسانی و 140 واحد مسکن مهر در هفته دولت انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در یک سال اخیر حدود 100 هزار مترمربع روکش آسفالت در روستاها انجام شده است که این اتفاقی کم‌نظیر است.

میرزایی‌اصل خاطرنشان کرد: افتتاح بیمارستان 96 تخت‌خوابی شهید «ولیان» که از مطالبات چندین ساله مردم الیگودرز بوده یکی از مهم‌ترین خدمات دولت یازدهم در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان است.

وی بیان کرد: پروژه‌های سد حوزیان الیگودرز، شبکه های پایاب آبرسانی تحت پوشش سد حوزیان و خان آباد و نیز اجرای آبیاریهای تحت فشار در منطقه، تحولی عظیم در حوزه اشتغال شهرستان الیگودرز به وجود آورده است که این خدمات برای مردم شهرستان ملموس و تأثیرگذار بوده است.