رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

۱۱۴۳ پرونده امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان تعیین تکلیف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۱۴۳ پرونده امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان تعیین تکلیف شد

۱۱۴۳ پرونده امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان تعیین تکلیف شد

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۱۱۴۳ پرونده در زمینهٔ اصلاحات ارضی، مقابله با زمین‌خواری، حفظ کاربری، صدور مجوزها و واگذاری اراضی ملی، دولتی و خلع یدها در استان لرستان تعیین تکلیف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، صید احمد مرادی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: در سال‌های 93 و 94، هزار و 143 پرونده برای ایجاد طرح‌های کشاورزی وابسته از قبیل صنایع تبدیلی، تکمیلی، دامپروری، صنعتی، خدماتی و گردشگری تعیین تکلیف شد.

وی بابیان اینکه برای جذب سرمایه‌گذاری، اشتغال، تولید و درآمد برای افراد واجدالشرایط مجوز تغییر کاربری و واگذاری اراضی ملی انجام‌گرفته است، افزود: روان‌سازی، کارگشایی، فرهنگ جهادی، پرهیز از قانون‌گریزی، سلیقه‌گرایی، قانون‌مداری و رعایت حقوق متقابل دولت و مردم از منشور کاری مدیریت امور اراضی است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: یک‌هزار و 143 پرونده در زمینهٔ اصلاحات ارضی، مقابله با زمین‌خواری، حفظ کاربری، صدور مجوزها و واگذاری اراضی ملی، دولتی و خلع یدها در استان لرستان تعیین تکلیف شد.

وی با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران بیان کرد: درصورتی که متقاضیان طرح خود را به موقع به بهره‌برداری برسانند به طور یقین می‌توانند در رونق اقتصادی و رفع معضل بیکاری استان موثر باشند.