جهش تولید | چهارشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۹

۱۲۰۰ تن میوه شب عید در استان لرستان توزیع می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۰۰ تن میوه شب عید در استان لرستان توزیع می‌شود

۱۲۰۰ تن میوه شب عید در استان لرستان توزیع می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: تأمین و توزیع ۱۲۰۰ تن میوه شب عید در لرستان از بیستم اسفندماه آغاز شده و تا نیمه فروردین ۹۵ ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آبادبه نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان لرستان عبدالرضا بازدار اظهار داشت: با توجه به سیاست وزارت جهاد کشاورزی و در راستای تنظیم بازار محصولات کشاورزی در ایام عید نوروز سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های تابعه مانند تعاون روستایی نسبت به تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع 200 تن سیب باقیمت هزار و 450 تومان و هزار تن پرتقال باقیمت هزار و 900 تومان اقدام می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در این ایام  670 تن گوشت مرغ منجمد و 40 تن گوشت قرمز در استان عرضه می‌شود عنوان کرد: این اقلام با 10 درصد پایین‌تر از قیمت بازار به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بیان کرد: سیستم توزیع از طریق تعاون روستایی استان و ظرفیت اصناف انجام می‌شود که در این راستا عرضه‌کنندگان مکلف به نصب تابلو محل عرضه میوه شب عید و نصب برچسب قیمت هستند.

وی با بیان اینکه کار توزیع میوه از 20 اسفند 94 آغاز و تا نیمه فروردین 95 ادامه دارد تصریح کرد: شبکه نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری سازمان جهاد کشاورزی روند توزیع را نظارت می‌کند.