رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

۱۳۷ پلیس افتخاری در طرح پلیس نوروزی لرستان مشارکت دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۳۷ پلیس افتخاری در طرح پلیس نوروزی لرستان مشارکت دارند

۱۳۷ پلیس افتخاری در طرح پلیس نوروزی لرستان مشارکت دارند

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان گفت: در استان لرستان، برای ایام نوروز یگان‌های ویژه و ۱۳۷ نفر به عنوان پلیس افتخاری در راستای تأمین امنیت مسافران نوروزی فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار تسنیم از خرم‌آباد، علی ‌احمدی‌تبار شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در استان لرستان، برای ایام نوروز یگان ویژه و 137 نفر به عنوان پلیس افتخاری در راستای تأمین امنیت مسافران نوروزی تلاش می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر  36 مقر نوروزی، 285 گشت خودرویی، 110 گشت موتوری و 127 نیروی پیاده در سطح استان مشغول به فعالیت است و در طرح نوروزی امسال میزان جرائم در لرستان 32 درصد کاهش داشته است.

جانشین فرماندهی انتظامی لرستان عنوان کرد: از آغاز طرح نوروزی تاکنون، میزان  تصادفات برون‌شهری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد و تعداد تصادفات درون شهری 27 درصد کاهش داشته است و در بحث تصادفات جرحی برون‌شهری نیز 34 درصد کمتر شده است.

وی تصریح کرد: در طرح نوروزی امسال میزان کشف جرائم 26 درصد افزایش داشته است و خوشبختانه تاکنون آماری مبنی‌بر وقوع جرائم خشن در استان گزارش نشده و 30 دستگاه خودرو نیز به تعداد واحدهای گشت پلیس‌راه لرستان اضافه شده است.