رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

۱۴۱ روستای شهرستان بروجرد گازرسانی نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۴۱ روستای شهرستان بروجرد گازرسانی نشده است

۱۴۱ روستای شهرستان بروجرد گازرسانی نشده است

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: شهرستان بروجرد ۱۴۱ روستا بالای ۲۰ خانوار دارد که طی امسال و سال‌های آینده کار گازرسانی به این روستاها انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حشمت اله شمس خرم آبادی  صبح امروز در جمع خبرنگاران استان در رابطه با وضعیت گاز رسانی به شهرستان بروجرد اظهارداشت: هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و 79 درصد جمعیت روستایی این شهرستان گاز رسانی شده است.

وی با بیان اینکه دو  شهر بروجرد و اشترینان و 75 روستای شهرستان بروجرد از نعمت گاز برخوردار هستند، افزود: از جمعیت 25 هزار و 562 نفری ساکن در روستاهای بروجرد 20 هزار و 176 خانوار تحت پوشش شبکه گاز هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه از 188 روستای شهرستان بروجرد 141 روستا بالای 20 خانوار است و شرایط گازرسانی را دارند، عنوان کرد: طی امسال و سال‌های آینده کار گازرسانی به این روستاها انجام می‌شود.

وی بیان کرد: از آنجایی که اکثر روستاهای پرجمعیت  شهرستان بروجرد از نعمت گاز بهره‌مند هستند امیدواریم با استفاده از گاز صدمه کمتری به محیط‌زیست وارد شود.

شمس خرم‌آبادی تصریح کرد: برنامه داریم تا در آینده همه شهرستان‌های استان لرستان به‌شکل متوازن از نعمت گاز بهره‌مند شوند و بتوانیم جمعیت روستایی تحت پوشش را افزایش دهیم.