رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

۱۸۰ مورد بازدید از جایگاه های عرضه سوخت لرستان صورت گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۸۰ مورد بازدید از جایگاه های عرضه سوخت لرستان صورت گرفت

۱۸۰ مورد بازدید از جایگاه های عرضه سوخت لرستان صورت گرفت

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان لرستان از انجام ۱۸۰ مورد بازدید از مراکز عرضه سوخت استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ حیدریانی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: میزان مصرف بنزین در روزهای عادی در لرستان یک میلیون و ۵۰ هزار لیتر و در روزهای تعطیل یک میلیون و ۳۱۹ هزار لیتر است.

وی ادامه داد: این در حالیست که در ایام تعطیلات نوروزی شاهد هیچ گونه افزایش مصرفی در استان نبوده ایم.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان لرستان با اشاره به کاهش ۱۱ درصدی مصرف نفت گاز در استان عنوان کرد: در قالب طرح نوروزی ۱۸۰ مورد بازدید از مراکز عرضه سوخت استان صورت گرفته است.

حیدریانی افزود: این نظارت ها در راستای کنترل کمیت و کیفیت عرضه فرآورده های نفتی، نظافت مراکز عرضه سوخت، مساجد و محوطه ها، نحوه ارائه خدمات، پوشش ظاهری کارگران جایگاهها و روند برخورد آنها با مسافران نوروزی انجام شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تاکنون حتی یک مورد نارضایتی از فعالیت جایگاه های عرضه سوخت گزارش نشده است یادآور شد: طی این ایام همه کارگران جایگاههای عرضه سوخت مشغول به خدمت بوده اند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان لرستان همچنین از نصب ۲۳۰ هزار پلاکارد و بنر خوشامدگویی به مسافران نوروزی در سطح جایگاههای عرضه سوخت استان خبر داد.

حیدریانی ادامه داد: همچنین در این مدت ۱۵ هزار بروشور حاوی تصاویری از آثار تاریخی لرستان، معرفی آدرس جایگاه های سوخت و تلفن های ضروری و راهکارهای صرفه جویی در مصرف سوخت میان مسافران توزیع شده است.