حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷

۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آب در لرستان فعال شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آب در لرستان فعال شد

۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آب در لرستان فعال شد

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای لرستان از فعال شدن ۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آبی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای لرستان مهدی سجادی از فعال شدن ۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آبی این استان خبر داد.

وی بیان داشت: افزایش نسبی دما، تغییر رژیم بارش و کاهش نزولات جوی از عوامل اقلیمی وقوع و تداوم خشکسالی در لرستان است.

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای لرستان عوامل تشدید کننده بحران خشکسالی در لرستان را توسعه کشت محصولات آبدوست، عدم رعایت الگوی کشت، برداشت های غیر مجاز از منابع آب سطحی و زیرزمینی و سنتی بودن شیوه های آبیاری عنوان کرد.

سجادی گفت: با توجه به کاهش ۵۶ درصدی سطح پوشش برفی امسال نسبت به سال گذشته شرکت آب منطقه ای اقدام به فعال کردن ۱۸ گروه گشت و بازرسی منابع آب کرده و جلسات متعددی با سازمان جهاد کشاورزی و دادگستری استان با هدف استفاده بهینه از منابع آب و اصلاح و تعیین الگوی کشت برگزار شده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط شرکت آب منطقه ای لرستان در خصوص مقابله با خشکسالی افزود: رهاسازی مدیریت شده آب سد ایوشان خرم آباد، تشکیل کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت، فعال سازی شوراهای حفاظت منابع آب شهرستانها، اخذ حکم سیار دادستانی برای برخورد با متخلفین و متعرضین به منابع آبی، شناسایی موتور تلمبه ها و چاه های غیر مجاز و پیگیری اقدامات قانونی و قضایی در اولویت کاری شرکت قرار گرفته است.

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به نصب تعداد هزار و ۱۳۹ کنتور هوشمند توسط آب منطقه ای و شرکت توزیع برق برروی چاههای سطح استان گفت: بالاترین نصب کنتورهای هوشمند آب و برق در سطح شهرستانهای ازنا و الیگودرز انجام شده که با نصب این کنتورها روی چاههای کشاورزی می توان مدیریت مناسبی روی آب های زیرزمینی استان اعمال کرد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید ما کارکنان اکیپهای گشت و بازرسی... سعید ۱۳۹۶/۰۷/۲ ۱۷:۰۷

سعید
سلام خسته نباشید
ما کارکنان اکیپهای گشت و بازرسی از منابع آب (شرکت آب منطقه ای اردبیل ) هشت ماهه حقوق دریافت نکردیم بعد از هشت ماه گفتن شاید بهتون اوراق بهادار بدیم سررسیدش برای مرداد ماه سال بعد. با حد اقل حقوق قانون کار قرارداد بستن وقتی هم اعتراض میکنیم تهدید به اخراج از کار میشیم هیچ ارگانی هم پاسخگو نیست شما فرض کنید تو این وضعیت گرونی با هشت ماه حقوق عقب افتاده چطوری زندگی میکنیم ؟ تازه اونایی هم که ماشین میارن هزینه هاشون از جیب خودشونه.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲ ۱۷:۰۷