سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان گفت: ۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ علی بیرانوند ظهر امروز در جلسه کارگروه استانی هماهنگی پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح‌های بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: پروژه‌های بسیج سازندگی به دور از تصدی‌گر است و صرفاً در رستای کمک به دستگاه‌های  متولی امر اقتصاد، اشتغال و محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

وی افزود: تعهدات بسیج سازندگی استان بر اساس برنامه‌ای که تنظیم شده بود 150 پروژه بود اما در عمل 256 پروژه در سال 95 انجام شد و اعتبارات این پروژه‌ها که عمدتاً در مناطق محروم بودند دو میلیارد تومان بوده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بسیح سازندگی استان اشاره کرد و گفت: امسال هزار و 850 طرح در راستای اشتغال، افزایش تولید محصولات کشاورزی و امنیت غذایی بوده است که در عمل نیز هزار و 961 پروژه اجرایی شد.

وی اعتبار هزار و 961 پروژه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی لرستان را 30 میلیارد تومان برشمرد و عنوان کرد: برابر با همین برنامه اقتصاد مقاومتی سال 95، برای سال 96 نیز  انجام پروژه‌هایی برنامه‌ریزی شده است که امیدواریم افزایش داشته باشند.