رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

۲۰۰ نفر امسال در وزارت اقتصاد استخدام می‌شود/ جذب در ۶ ماهه دوم امسال - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰ نفر امسال در وزارت اقتصاد استخدام می‌شود/ جذب در ۶ ماهه دوم امسال

۲۰۰ نفر امسال در وزارت اقتصاد استخدام می‌شود/ جذب در ۶ ماهه دوم امسال

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: وزارت امور اقتصادی و دارایی ۲۰۰ نیرو جذب و استخدام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد شرفشاهی ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان که در سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بخش عمده فعالیت‌های ما تاثیراتی است که در اثر فعالیت‌ها و برنامه‌های درونی وزارت در حوزه کشوری شکل می‌گیرد.

وی به برنامه‌ها برای تامین نیروی انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی اشاره کرد و افزود: ما در سال گذشته 150 نیرو برای وزارت امور اقتصادی و دارایی جذب کردیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه جذب 200 نیرو در برنامه کاری سالجاری این وزارت‌خانه وجود دارد، عنوان کرد: آزمون آن برگزار شده و مراحل بعدی کار در حال انجام است.

وی بیان کرد: این نیروها در 6 ماهه دوم سالجاری جذب می‌شوند و عمده آنها در بخش ذی‌حسابی مورد استفاده قرار خواهند گرفت چرا که در این بخش با خلأ جدی مواجهیم و تربیت نیرو در این بخش نیازمند دوره زمانی است.