سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۲۳ گروه جهادی به مناطق محروم استان لرستان اعزام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۳ گروه جهادی به مناطق محروم استان لرستان اعزام شد

۲۳ گروه جهادی به مناطق محروم استان لرستان اعزام شد

سرهنگ علی بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال 536 نفر در قالب 23 گروه جهادی اعم از  دانشجو و سایر سازمان‌های بسیج به مناطق محروم استان لرستان اعزام و از 27 اسفندماه 94 تا 13 فروردین در این مناطق فعالیت داشتند.

وی با اشاره به اینکه 436 نفر از افراد اعزام‌شده به مناطق محروم استان برادر و 83 نفر خواهر بوده است افزود: در این ایام طی 13 مرحله 285 نفر به مناطق محروم شهرستان دلفان برای انجام کارهای عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و آموزشی اعزام شد.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان عنوان کرد: در یک مرحله یک پزشک خانم 150 نفر از مردم شهرستان دلفان را به‌ صورت رایگان ویزیت کرد.

وی اعزام سه گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان کوهدشت را از دیگر برنامه‌های ایام نوروز دانست و بیان کرد: در قالب دو مرحله 72 نفر به این مناطق اعزام و در مرحله سوم نیز در قالب دو گروه 43 نفره کارهای عمرانی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی انجام شد.

بیرانوند با اشاره به اعزام یک گروه 12 نفر خواهر به مناطق محروم شهرستان دوره چگنی گفت: در ایام نوروز یک گروه جهادی 170 نفر به‌ صورت متمرکز در منطقه سپیددشت مستقر و کارهای عمرانی، فرهنگی، آموزشی و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را انجام دادند.