رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

۲۴ فروردین؛ آغاز مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن‌ دانشگاه‌های آزاد لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۴ فروردین؛ آغاز مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن‌ دانشگاه‌های آزاد لرستان

۲۴ فروردین؛ آغاز مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن‌ دانشگاه‌های آزاد لرستان

مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن‌ کریم دانشگاه‌های آزاد اسلامی لرستان روز ۲۴ فروردین‌ماه جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار می‌شود.

جواد مؤیدی، مدیر فرهنگی دانشگاه‌های آزاد ‌لرستاندر گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، گفت: مرحله استانی مسابقات شفاهی قرآن‌کریم دانشگاه آزاد اسلامی لرستان، 24 فروردین‌ماه جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این‌که این مسابقات قرآنی در سه گروه دانشجویان، استادان و کارکنان واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان لرستان و در دو بخش بانوان و آقایان، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار می‌شود، افزود: یک‌صد نفر از منتخبان مرحله مقدماتی(واحدها و مراکز دانشگاهی) در این دوره از مسابقات قرآن دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با هم به رقابت می‌پردازند.

مؤیدی با اشاره به این‌که داوران ممتاز کشوری در این دوره از مسابقات عهده‌دار کار داوری هستند، ادامه داد: این مسابقات در رشته‌های قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل و حفظ 5 جزء، 10 جزء ، 20 جزء و 30 جزء (کل) قرآن برگزار و از نفرات برتر تجلیل و منتخبان این مرحله به مرحله کشوری مسابقات قرآن دانشگاه‌های آزاد راه می‌یابند.