رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

۲۵ پایگاه هلال احمر در محورهای لرستان به مسافران نوروزی خدمات‌رسانی می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ پایگاه هلال احمر در محورهای لرستان به مسافران نوروزی خدمات‌رسانی می‌کند

۲۵ پایگاه هلال احمر در محورهای لرستان به مسافران نوروزی خدمات‌رسانی می‌کند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: ۷ پایگاه موقت و۱۸ پایگاه ثابت جاده‌ای در ایام نوروز در محورهای پر تردد استان به مسافران خدمات‌رسانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، صارم رضایی روز دوشنبه در جلسه کارگروه ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان لرستان که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: طرح جمعیت هلال احمر از 25 اسفند ماه سال 95 آغاز شده و تا 15 فروردین ماه سال96 ادامه دارد که در این طرح تقویت ١٨پایگاه ثابت جاده‌ای در محورهای پرتردد استان لرستان انجام می‌شود.

وی افزود: 7 پایگاه موقت بصورت کامل تجهیز شده‌اند که در ایام تعطیلات نوروزی در کنار 18 پایگاه ثابت جاده‌ای  کمک کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: کمپ‌های نوروزی در تنگ فنی شهرستان پلدختر به ظرفیت 30 دستگاه چادر امدادی با امکانات زیستی و تغذیه ای برپا می‌شوند؛کمپ‌های نوروزی در محورهای ورودی تمام شهرستان‌های استان لرستان برای مهمانان نوروزی که به استان سفر می‌کنند برپا می شوند.

رضایی گفت: از ٣٤٥ نفر نیروی  متخصص و باتجربه در طول طرح هلال احمر لرستان در ایام نوروز استفاده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: به‌کارگیری یک فروند بالگرد، ١٢دستگاه خودرو، نصب چادرها در محل پایگاه‌ها جهت اقامه نماز، دپو اقلام اضطراری در شهرستان‌ها و یک تیم عملیاتی ایثار در محورهای ارتباطی لرستان آماده خدمت‌رسانی به مردم و مسافرین نوروزی هستند.