سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

۲۵ پروژه اداره کل ورزش و جوانان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ پروژه اداره کل ورزش و جوانان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد

۲۵ پروژه اداره کل ورزش و جوانان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۲۵ پروژه اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان برای اجرا به بخش خصوصی واگذارشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی یاور عزیزپور صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که در دفتر استاندار لرستان  برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی با استفاده از ظرفیت ماده 88 طی پنج  روز اخیر حدود 25 پروژه اداره کل ورزش و جوانان به بخش خصوصی واگذارشده است.

وی افزود: طی سال جاری بیش از 15 تا 16 پروژه جدید برای بخش خصوصی تعریف‌شده که در حال واگذاری آن‌ها برای اجرا در بخش خصوصی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: در راستای واگذاری پروژه‌های ورزش و جوانان با استفاده از ظرفیت ماده 27 فازبندی‌هایی صورت گرفته است که در فاز اول آن سه پروژه که شامل دو استخر شنا بود با توجه به داشتن توجیه اقتصادی واگذار کردیم.

وی بیان کرد: در فاز بعدی استفاده از ظرفیت ماده 27، بحث واگذاری سالن‌های چندمنظوره در دستور کار قرارگرفته است که این پروژه‌ها نیز توجیه اقتصادی دارند و خودگردان هستند.

عزیزپور گفت: مجموعه اسب‌دوانی خرم‌آباد، بحث استفاده و بهره‌برداری از آن را احیا کرده و بهره‌برداری از آن با رقمی بالغ‌بر 150 میلیون تومان که از طریق خیرین، بخش خصوصی و پشتیبان‌ها جمع‌آوری‌شده صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: تابه‌حال مالکیت مجموعه سوارکاری به شکل سند رسمی به استان داده نشده و در حال پیگیری جهت اخذ سند مالکیت این مجموعه هستیم تا بتوانیم آن را به استان برگشت دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان کرد: تاکنون در رابطه بااینکه سند آن به نام شده و به استان لرستان بازگردد اتفاقی نیفتاده است.