جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

۲۶۶۰ میلیارد تومان در ظرفیت‌های راکد لرستان سرمایه‌گذاری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۶۶۰ میلیارد تومان در ظرفیت‌های راکد لرستان سرمایه‌گذاری شد

۲۶۶۰ میلیارد تومان در ظرفیت‌های راکد لرستان سرمایه‌گذاری شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد تومان در راستای ظرفیت‌های راکد در استان لرستان سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مهرداد غضنفری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: تأکید شده که مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در راستای توسعه لرستان تلاش کنند به‌ویژه الان که استان لرستان در کشور دارای جایگاه است باید مدیران در این زمینه تلاش مضاعف داشته باشند.

وی بابیان اینکه رتبه‌هایی که استان لرستان در بخش صنعت دارد نسبت به سال گذشته قابل‌توجه است افزود: از  112 پروژه‌ای که تاکنون در استان افتتاح‌ شده 81 پروژه در بخش صنعت بوده که 4 هزار و 784 نفر اشتغال در  این 81 پروژه ایجادشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان  عنوان کرد: لرستان در بحث صادرات پیشروست و در رونق تولید، لرستان بین سه استان الگوی اقتصاد مقاومتی رتبه نخست را دارد و در واردات کاهشی قابل‌توجه داشته‌ایم که از نرم کشوری هم بالاتر است.

وی بیان کرد: این مباحث نقاط قوت است و همه ما باید در این زمینه اطلاع‌رسانی کنیم، در حوزه صنعت اتفاقاتی که امسال افتاده اگر تعبیر کنیم به انقلاب در حوزه صنعت بیهوده نگفته‌ایم.

غضنفری با بیان اینکه هدف ما احیا ظرفیت‌های راکد است تصریح کرد: حداقل 2 هزار و 660 میلیارد تومان در حوزه احیا ظرفیت‌های راکد در استان لرستان سرمایه‌گذاری شده است.

وی گفت: اتفاقاتی که در احیای واحدهای تملک شده و در افتتاح واحدهای جدید طی امسال افتاده قابل‌تقدیر است.