جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

۲۸۴ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۸۴ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان کشف شد

۲۸۴ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی لرستان گفت: باند ۴ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و بیش از ۲۸۴ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ علی احمدی‌تبار، جانشین فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: چهار باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 284کیلو و 900گرم انواع مواد مخدر، طی 24 ساعت گذشته در استان کشف شد.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان دلفان با کسب خبری مبنی بر نگهداری مواد مخدر توسط قاچاقچیان، موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قراردادند و  با هماهنگی مقام قضایی با تشکیل اکیپ‌هایی بلافاصله به محل موردنظر اعزام که در بازرسی از منزل سوداگران مرگ، مقدار 185کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه سه نفر دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: در عملیاتی دیگر مأموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان رومشگان، در پی کسب خبری مبنی بر حمل و جابه‌جایی مواد مخدر توسط یک دستگاه خودرو نیسان سایپا، با هماهنگی مقام قضایی بلافاصله در محور رومشگان – پلدختر مستقر و خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، مقدار81کیلو و 300 گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود، کشف و در این عملیات یک نفر دستگیر شد.

احمدی تبار تصریح کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان در عملیاتی دیگر با همکاری مأموران انتظامی شهرستان دورود، در پی کسب خبری مبنی بر جابه‌جایی مواد مخدر توسط یک دستگاه خودرو پژو206 بلافاصله با ایجاد تور پلیسی در سطح شهرستان دورود خودروی مذکور را متوقف کردند که در بازرسی از آن، مقدار 17کیلو و 500گرم تریاک کشف شد و در این راستا یک قاچاقچی دستگیر و خودرو مذکور نیز توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: در چهارمین عملیات مأموران انتظامی شهرستان بروجرد، پنج نفر از اعضای یک خانواده که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند که در بازرسی از منزل آنان، یک کیلو و 100گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان گفت: درمجموع چهار عملیات غافلگیرانه پلیس، مقدار 284کیلو و 900گرم انواع مواد مخدر کشف شد و  10 نفر سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: در این عملیات‌ها دو دستگاه خودرو توقیف و پرونده آنان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.