رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

۲۸ واحد تولیدی در استان لرستان تعیین تکلیف می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۸ واحد تولیدی در استان لرستان تعیین تکلیف می‌شوند

۲۸ واحد تولیدی در استان لرستان تعیین تکلیف می‌شوند

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار لرستان گفت: ۲۸ واحد تولیدی که در تملک بانک‌های استان لرستان هستند سال ۹۵ تعیین تکلیف می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مهرداد غصنفری شامگاه یکشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: امسال فرصت بی‌نظیری برای استان فراهم‌شده که اگر باهمت مضاعف تلاش کنیم می‌توانیم الگو باشیم و گام مهم و اساسی در جهت توسعه  استان برداریم.

وی بابیان اینکه اقتصاد مقاومتی تعطیل و غیر تعطیل نمی‌شناسد، افزود: این مسیر سخت نیازمند تلاش مضاعف است و ما نیز باید پا در رکاب در اختیار اقتصاد مقاومتی باشیم.

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان عنوان کرد: پیشنهادهایی در انتهای برنامه تدوین‌شده برای ستاد اقتصاد مقاومتی کشور تدوین کردیم که برای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی استان لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در بحث اقتصاد مقاومتی تأکید وزیر بر این بوده که دستگاه‌ها راهکار را نیز با پیشنهادها  ارائه دهند، گفت: استاندار لرستان نیز بر تشکیل این جلسه و  ارائه راهکارها تأکید کرد.

غضنفری با اشاره به اینکه مدیریت خوب و هوشمندانه، پایه و اساس تحول در همه بخش‌ها است، خاطرنشان کرد: برنامه اقتصاد مقاومتی برنامه‌ای جامع و همه‌جانبه است بنابراین در تمام بخش‌ها جای کار دارد و باید ظرفیت فکری و ظرفیت فیزیکی را به‌کارگیریم.

وی تصریح کرد:در سال 95 در طول هفته دو روز و در آن روز دو ساعت به اقتصاد مقاومتی اختصاص می‌دهیم و در ارتباط با دستگاه‌ها برنامه داده‌شده، تصویب‌ و لازم‌الاجرا است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان بابیان اینکه بانک صنعت و معدن 15 واحد تملیکی دارد و هشت بانک دیگر نیز تملیک دارند گفت: در سال 95 از 84 واحد تملیکی توسط بانک‌ها 28 واحد در سال 96 و 17 واحد  مابقی در سنوات بعد باید تعیین و تکلیف شود و این آمار قطعی و لازم‌الاجرا است.

وی گفت: احساس مشترکی که بین همه اقشار به وجود آمده پیش‌نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی است بنابراین همه ما تحت مدیریت و فرماندهی استاندار مصمم هستیم تا لرستان به‌ عنوان نگین اقتصاد مقاومتی مطرح شود.