رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

۲۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان اجرا شد

۲۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی در استان لرستان اجرا شد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: ۲۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی در لرستان با صرف اعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد تومان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سردار عبادالله عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در نشست مشترک استاندار و نمایندگان استان لرستان اظهار داشت: برای پیشبرد پروژه‌های قرارگاه در لرستان اجازه خودنمایی محدودیت‌ها و موانع را نداده‌ایم.

وی بابیان اینکه برای محرومیت‌زدایی از استان برنامه‌های خوبی داریم، افزود: بیش از پنج هزار  نفر در پروژه‌های قرارگاه در استان لرستان مشغول کار هستند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) عنوان کرد: تلاش مدیریت ارشد استان لرستان در پی گیری پروژه‌ها و حل مشکلات آن‌ها تا حصول نتیجه نهایی مثال‌زدنی است.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های مهم لرستان در شمار پروژه‌های اقتصاد مقاومتی قرارگاه  قرارگرفته‌اند، بیان کرد: 294 پروژه محرومیت‌زدایی در لرستان با صرف اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد تومان اجرا و به اتمام رسیده است.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز در این نشست اظهار داشت: قرارگاه خاتم و سردار عبدالهی یک فرصت تاریخی برای شتاب گرفتن موتور محرک توسعه لرستان است.

وی افزود: تمام پروژه‌های قرارگاه خاتم در استان با حجم سرمایه‌گذاری و اشتغال پیش‌بینی‌شده فعال است.