رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

۳۰۰ نفر از لرستان کاندیدای احتمالی مجلس هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰۰ نفر از لرستان کاندیدای احتمالی مجلس هستند

۳۰۰ نفر از لرستان کاندیدای احتمالی مجلس هستند

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت: ۳۰۰ نفر از استان لرستان قصد دارند که برای انتخابات پیش رو کاندیدا شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، تیمور سپهوند شامگاه دوشنبه در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان عضو تشکل‌‌های دانشجویی لرستان، بابیان اینکه در استان لرستان 300 نفر قصد دارند که برای انتخابات پیش‌رو کاندیدا شوند، اظهارداشت: دانشگاه نباید درگیر سیاسی بازی شود اما دانشجویان باید بصیرت سیاسی داشته باشند زیرا همین افراد مدیران آینده جامعه هستند بنابراین بینش سیاسی برای آنان لازم و ضروری است.

وی افزود: رد صلاحیت افراد صرفاً به خاطر مسائل سیاسی نیست در برخی از موارد اشکال در مدارک دانشگاهی علت رد صلاحیت‌‌ها است ولی برخی از افراد رد صلاحیت خود را به مسائل سیاسی نسبت دادند.

رئیس هیئت بر نظارت استان لرستان عنوان کرد: بر اساس قانون، فرمانداران می‌توانند معتمدان خود را برای شکل‌گیری هیئت اجرایی معرفی کنند که 90 درصد آن‌ها در استان، این کار را انجام داده‌اند.

سپهوند گفت: بررسی‌های ماتحت شعاع تهدیدها و جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرد و ما سوابق فرد موردنظر، استعلاماتی که از مراجع چهارگانه‌ می‌گیریم و البته بررسی‌هایی که خود ما انجام می‌دهیم را ملاک تأیید افراد قرار می‌دهیم؛ مطمئن باشید که هیئت نظارت استان، هیچ فشاری را نمی‌پذیرد.