سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

۳۵ تیم خودرویی در سطح معابر درون شهری استان لرستان مستقر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۵ تیم خودرویی در سطح معابر درون شهری استان لرستان مستقر شد

۳۵ تیم خودرویی در سطح معابر درون شهری استان لرستان مستقر شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان به اجرای طرح زمستانه پلیس راهنمایی و رانندگی در استان اشاره کرد و گفت:۳۵ تیم خودرویی، ۷۵ عامل پیاده، ۲۵ تیم موتورسوار به همراه ۱۶ تیم نظارتی در سطح معابر درون شهری استان مستقر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ منوچهر مرادی صبح چهارشنبه در حاشیه طرح زمستانه پلیس راه لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال حوادث  مربوط به سال گذشته تجزیه و تحلیل شد تا ایرادات و مشکلات حوادث را با تاکتیکی که همکاران امسال اتخاذ می‌کنند کاهش دهیم.

وی افزود: هموطنان در طرح زمستانی همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند و کسانی که در شهرداری فعالیت می‌کنند آمادگی لازم را در راستای خیابان‌هایی که برفگیر هستند داشته باشند که با شروع برف و یخبندان مشکل برای تردد افراد نداشته باشیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان عنوان کرد: در معابر درون شهری برای اجرای این طرح 35 تیم خودرویی، 75 عامل پیاده، 25 تیم موتورسوار به همراه 16 تیم نظارتی در سطح معابر درون شهری استان سازماندهی شده که همه این ارگان‌ها به وظایف خود توجیه هستند.

وی بیان کرد: قبل از شروع طرح زمستانه پلیس راه جلسات هماهنگی را در قالب جلسات شورای ترافیک استان با یگان‌های مجری از قبیل شهرداری، اورژانس، هلال احمر برگزار که در آن وظایف ارگان‌ها اعلام شد و مسئولان مربوطه نیز به وظایفشان توجیه هستند.

مرادی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با حضور به موقع در سطح معابر امنیتی را برای هموطنانمان به وجود آوریم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان خطاب به افرادی که دارای نمره منفی هستند گفت: کنترل‌ها و نظارت‌های راهنمایی و رانندگی از این به بعد بیشتر خواهند شد و خودرویی که جریمه‌اش بالاتر از یک میلیون تومن است به طور یقین توسط توقیف می‌شود.

وی اظهارداشت: تا پایان آذر ماه امسال این فرصت وجود دارد که افراد جریمه های دیرکردی را که بخشیده شده واریز کنند زیرا از ابتدای دی ماه باز هم افرادی که صورت وضعیت را پرداخت نکنند جریمه آن‌ها به زمان قبل باز خواهد گشت.