سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

۳۸۰ دستگاه تاکسی فرسوده در بروجرد نوسازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۸۰ دستگاه تاکسی فرسوده در بروجرد نوسازی شد

۳۸۰ دستگاه تاکسی فرسوده در بروجرد نوسازی شد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بروجرد گفت: تاکنون ۳۸۰ دستگاه تاکسی فرسوده از مجموع ۵۶۰ تاکسی فرسوده در بروجرد نوسازی شده است.

حسن غیاثوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، با اشاره به نرخ جدید افزایش کرایه تاکسی برای سال جدید اظهار داشت: درخواست افزایش نرخ کرایه تاکسی در شهرستان بروجرد به میزان 20 درصد کرایه فعلی از سوی سازمان تاکسیرانی بروجرد اعلام‌شده است.

وی افزود: برای اعمال افزایش نرخ کرایه تاکسی باید مسیر قانونی آن در شهرداری و پس‌ازآن در شورای شهر تصویب شود و به تائید فرمانداری بروجرد برسد و درنهایت به تاکسی‌های سراسر شهر ابلاغ می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بروجرد بیان کرد: به دلیل اینکه سال گذشته نرخ کرایه تاکسی در شهر بروجرد افزایش نداشته است نرخ اعلام‌شده برای ابلاغ 20 درصد درخواست شده که به‌احتمال‌زیاد ظرف دو ماه آینده تعین تکلیف می‌شود و در ایام نوروز افزایش کرایه ابلاغ نمی‌شود.

وی با اشاره به روند تجهیز ناوگان تاکسیرانی شهر بروجرد به دستگاه‌های کارت خوان شهروندی عنوان کرد: در حال حاضر تاکسی داران متقاضی نصب این دستگاه بر روی خودروی خود در حال تشکیل پرونده و گذراندن مراحل بانکی هستند و توصیه می‌شود تا پیش از پایان امسال به دلیل نوسان نرخ این دستگاه وارداتی کلیه تاکسی داران نسبت به ثبت‌نام برای دریافت آن اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بروجرد با اشاره به فعالیت 1800 دستگاه تاکسی در سطح شهر بروجرد خاطرنشان کرد: هر دو سال یک‌بار 30 دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی افزوده می‌شود و امسال این تعداد خودرو افزوده‌شده و فعلاً نیز برنامه‌ای برای افزایش میزان تاکسی‌های سطح شهر نداریم.

وی به تعویض تاکسی‌های فرسوده این شهر اشاره کرد و گفت: تاکنون از مجموع 560 دستگاه خودرو فرسوده موجود در ناوگان تاکسیرانی این شهر بالغ بر 380 دستگاه تعویض و نوسازی شده و برنامه نوسازی ناوگان تاکسیرانی تا پایان تعویض خودروهای فرسوده و جایگزین سازی خودروهای نو ادامه می‌یابد.