رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

۳۹ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان لرستان افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۹ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان لرستان افتتاح می‌شود

۳۹ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان لرستان افتتاح می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۳۹ پروژه اقتصاد مقاومتی دهه فجر در استان افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد علی آشتاب در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد بابیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی است که خدمات نظام و دولت را بیان کنیم، اظهار داشت: کمیته کارگری به مناسبت دهه فجر در همه شهرستان‌های استان تشکیل‌ شده است.

وی افزود: 12 بهمن‌ماه زنگ انقلاب  در واحدهای کارگری و تولیدی استان به صدا درمی‌آید و در همه کارخانجات برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی برگزار می‌شود تا عملکرد و کارهای انجام‌شده در استان بیان شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بابیان اینکه در ایام دهه فجر عملکرد کمیته کارگری قبل از خطبه‌های نماز جمعه بیان می‌شود عنوان کرد: تشکلات کارگری در استان فعال‌شده تا برنامه‌های شاخص در این ایام برگزار شود.

وی بیان کرد: 39 پروژه از پروژه‌های دستگاه‌های زیرمجموعه کمیته کارگری در ایام دهه فجر قابل‌افتتاح است که بیشتر این پروژه در راستای اقتصاد مقاومتی است و پیش‌بینی می‌شود تعداد این پروژه‌ها افزایش یابد.

آشاب تصریح کرد: تجلیل و تکریم از شهدای جامعه کارگری و کارفرمایی و تجلیل از ایثارگران از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام دهه فجر در استان لرستان انجام می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بابیان اینکه همایش کوه‌پیمایی عمومی خانوادگی در استان لرستان برگزار می‌شود گفت: در این ایام از کسانی که به‌نوعی کسب‌وکار مهارتی موفقی داشته و ایجاد اشتغال داشته‌اند تجلیل می‌شود.

وی اظهار داشت: بحث کتاب‌خوانی و خاطره‌نویسی را در این ایام بین کارکنان خواهیم داشت که یادآور مسائل دوران انقلاب است.