رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

۴۱ روستای استان لرستان برق‌رسانی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۱ روستای استان لرستان برق‌رسانی می‌شود

۴۱ روستای استان لرستان برق‌رسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان گفت: ۴۱ روستای استان لرستان در ایام دهه فجر برق‌رسانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد بحرینی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار داشت: امسال در دهه مبارک فجر 41  روستای استان لرستان از نعمت برق بهره‌مند می‌شود.

وی افزود: روشنایی معابر ونایی و دو بلوار بزرگ شهرستان بروجرد که تازه تأسیس‌ شده‌اند امروز با حضور مسئولان استان افتتاح می‌شوند که در مجموع برای روشنایی این معابر 600 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد: هم‌اکنون 85 درصد شبکه برق لرستان با کابل خود نگه‌دار انجام‌شده که خود شاخص خیلی بزرگی در سطح شرکت‌های توزیع برق است و تا پایان شهریورماه سال آینده نیز کلیه شبکه‌های سیستم مسی استان به کابل خود نگه‌دار تبدیل می‌شود.

وی یکی دیگر از خدمات شرکت توزیع برق لرستان را نصب انشعاب دو ساعته برق، دانست و گفت: نصب دوساعته کنتور برق ‌کار خوبی است که در سطح استان اتفاق افتاده به طوری که پس از اینکه متقاضیان هزینه را به حساب واریز کردند، ظرف دو ساعت کنتور برق آن‌ها نصب می‌شود.

بحرینی با بیان اینکه اکنون در سطح استان کسی در نوبت نصب کنتور برق نیست، خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون 37 هزار اشتراک نصب نشده در استان لرستان نصب شد.