جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

۴۴۹ متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۴۹ متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند

۴۴۹ متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد دستگیر شدند

دستگیری ۴۴۹ متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد، کشف ۷۴۲ قلم انواع داروی مخدر در دلفان، پلمپ ۱۶ واحد صنفی متخلف در ازنا و .. از مهم‌ترین رویدادهای امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، دستگیری 449 متهم تحت تعقیب در خرم‌آباد، کشف 742 قلم انواع داروی مخدر در دلفان، پلمپ 16 واحد صنفی متخلف در ازنا و اجرای بیش از 100 طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و ارتقا اجتماعی در خرم‌آباد از مهم‌ترین رویدادهای امروز  نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

سرهنگ حسین  نجفی فرمانده انتظامی خرم‌آباد اظهارداشت: در هفت ماهه نخست امسال با اجرای طرح دستگیری متهمان تحت تعقیب، 449 نفر در شهرستان خرم‌آباد دستگیر شدند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های که امسال به‌صورت جدی پیگیری می‌شود و برای آن برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام شده، اجرای طرح دستگیری متهمان تحت تعقیب در خرم‌آباد است.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: به همین منظور این طرح با تلاش مأموران انتظامی شهرستان در هفت‌ماهه نخست امسال 449  نفر متهم تحت تعقیب مراجع قضایی شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: متهمان تحت عناوین مختلف ازجمله سرقت، نزاع و درگیری تحت تعقیب مراجع قضایی بوده که خوشبختانه باهمت نیروی انتظامی خرم‌آباد دستگیر شدند.

نجفی تصریح کرد: بیشتر متهمان محکوم‌به چهار ماه حبس قطعی تا سه سال بوده که دستگیری آن‌ها برای مراجع قضایی مهم و تأثیرگذار بوده است .

وی گفت : پلیس خرم‌آباد تمام تلاش خود را برای ناامن کردن مخلان نظم و امنیت در جامعه به‌ویژه دستگیری افراد تحت تعقیب به کار گرفته و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

کشف 742 قلم انواع داروی مخدر در دلفان

سرهنگ علی نجات کرمی فرمانده انتظامی دلفان از کشف 742 قلم داروی مخدر خبر داد  و اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش داروهای مخدر در سطح شهر دلفان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران  این فرماندهی قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه یک نفر دستگیرشد.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم، تعداد 742 قلم  انواع قرص و شربت‌های مخدر  کشف  و متهم همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

پلمپ 16 واحد صنفی متخلف در ازنا

سرهنگ  روح الدین پاریاد فرمانده انتظامی ازنا از پلمپ 16 واحد صنفی متخلف و برخورد قاطع پلیس امنیت عمومی با متخلفان صنوف در این شهرستان خبرداد.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان ازنا در طول ماه جاری  از 145 واحد صنفی بازدید کردند، عنوان کرد: پیش از این  55 اخطاریه پلمپ  صادر شده بود و در اکنون  16 واحد صنفی متخلف با هماهنگی مقام قضایی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی ازنا به کشف 43 هزار نخ انواع سیگار و 130 قلم  لوازم‌خانگی خارجی قاچاق  در این زمینه اشاره کرد و گفت:  اجرای این‌گونه طرح‌ها گامی مثبت  در جهت مبارزه جدی با قاچاق کالا به‌منظور رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است.

اجرای بیش از 100 طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و ارتقا اجتماعی در خرم‌آباد

سرهنگ  حسین نجفی فرمانده انتظامی خرم‌آباد از اجرای 112 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز در طول مدت هفت ماه نخست سال در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در راستای تأمین امنیت اجتماعی شهروندان در هفت‌ماهه نخست امسال 112  طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و طرح ارتقا اجتماعی در مناطق آلوده و جرم خیز شهرستان خرم‌آباد اجرا شد.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد با اشاره به اینکه برقراری نظم و امنیت مطلوب  و تحقق احساس آن همواره در سرلوحه کار پلیس قرار دارد عنوان کرد: در اجرای این طرح‌ها هزار و 815  معتاد دستگیر و مقدار 31 کیلو و 509 گرم  انواع  مواد مخدر کشف که پس از تشکیل پرونده جهت  سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی از استمرار اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در طول سال 95 خبر داد و بیان کرد : برقراری امنیت برای تمامی موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی اولویت مهم پلیس به‌حساب می‌آید که  در این راستا  70 طرح پیشگیری از سرقت اجرا و 623 سارق  نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی اظهار داشت: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری در شهرستان از طریق تلفن 110  به پلیس اطلاع  تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.