رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

۴۵ برگزیده مسابقات قرآن دانش آموزی لرستان تجلیل می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۵ برگزیده مسابقات قرآن دانش آموزی لرستان تجلیل می شوند

۴۵ برگزیده مسابقات قرآن دانش آموزی لرستان تجلیل می شوند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: ۴۵ دانش آموز برگزیده مسابقات ۹ گانه قرآن، عترت و نماز در لرستان تجلیل می‌شوند.

محسن یوسف‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: مسابقات 9گانه قرائت، حفظ، مفاهیم، اذان، احکام، انشای نماز، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، و مداحی از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز به کارکرد که از شرکت‌کنندگان این مسابقه 96 نفر به مرحله کشوری راه یافت که از این تعداد 9 نفر از دانش‌آموزان لرستان در سطح کشوری مقام آور شدند.

وی افزود: 26 آذر ماه از دانش آموزان و فرهنگیان برگزیده مسابقات 9 گانه قرائت، حفظ، مفاهیم، اذان، احکام، انشای نماز، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، و مداحی تجلیل می‌شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان بابیان اینکه در سطح کشوری این دوره مسابقات 9 گانه 9 نفر از دانش آموزان لرستانی به رتبه اول تا سوم دست یافتند، عنوان کرد: مسابقات ویژه فرهنگیان فقط در سطح استانی بود که در این بخش 25 نفر برگزیده وجود دارد و از 10 نفر دانش آموز برگزیده استثنایی نیز تقدیر به عمل می‌آید.

وی بابیان اینکه در مجموع از 45 برگزیده تجلیل به عمل می‌آید، بیان کرد: این مراسم ساعت 9 صبح با حضور محمدرضا مسیب‌زاده مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش‌ و پرورش در تالار شهید آوینی ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.