رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

۵۰۰ میلیون تومان برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان هزینه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۰۰ میلیون تومان برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان هزینه شد

۵۰۰ میلیون تومان برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان هزینه شد

استاندار لرستان گفت:حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان هزینه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند امشب در جمع خبرنگاران استان لرستان اظهارداشت: کار هفته فرهنگی کاری دسته‌جمعی بود و نقش‌آفرینی همه به خاطر دلسوزی برای پیشرفت لرستان بود.

وی ضمن تشکر از مسئولان کمیته‌های هفته فرهنگی لرستان، افزود: خبرنگاران و مطبوعات یک ظرفیت بزرگ برای توسعه استان هستند که در این هفته عملاً خود را نشان دادند و تنها یک سایت منتقد به برگزاری این هفته وجود داشت که اگر حضور داشت ایرادات این‌چنینی نمی‌گرفت.

استاندار لرستان به استقبال مردم در هفته فرهنگی لرستان اشاره و بیان کرد: در طی این دولت سه هفته فرهنگی برگزارشده که هفته فرهنگی  توسط استان کرمان و آذربایجان شرقی در برج میلاد تهران با هزینه‌های بالا برگزارشده اما مکان‌ها و سالن‌هایی را که برای این هفته فرهنگی در اختیار ما قرار دادند رایگان بود و درمجموع  بین 450 تا 500 میلیون تومان برای هفته فرهنگی لرستان در تهران هزینه شد.

وی با اشاره به اینکه در این مدت لرستان دچار فقر مطالبه‌گری شد، عنوان کرد: پنج وزیر کشور و بیش از 10 معاون وزیر در هفته فرهنگی اقتصادی استان حضور پیدا کردند که اگر هر غرفه پنج مطالبه از هر وزیر کشور داشته باشد حدود دو هزار و 125 مطالبه از استان در دل این 85 غرفه به این وزرا می‌رساندیم.

بازوند بابیان اینکه دولت توجه ویژه‌ای به استان لرستان دارد، تصریح کرد: در هفته فرهنگی اعتمادبه‌نفس کلی و خودباوری ایجاد شد و امیدوارم  سال‌های آینده نیز فرصت برگزاری چنین همایش‌هایی وجود داشته باشد.