رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

۵۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهدا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهدا شد

۵۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستانی اهدا شد

۵۰ سری جهیزیه توسط مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان به نو‌عروسان نیازمند اهدا شد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها جهت تحکیم بنیاد خانواده و ازدواج آسان در سه مرحله، هشت هزار سری اهدا جهیزیه در سراسر کشور در طی سال جاری  انجام داده است.

نرگس صفر بیرانوند مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های لرستان در جمع خبرنگاران در رابطه با اهدا جهیزیه توسط موسسه آبشار عاطفه‌ها در استان، اظهار داشت: اهدا جهیزیه توسط این  مؤسسه امسال در سه مرحله انجام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه در این سه مرحله 500 سری جهیزیه در سال 94 به نو‌عروسان نیازمند اهدا شده است افزود: در آخرین مرحله به 50 نو‌عروس نیازمند در سطح شهرستان خرم‌آباد جهیزیه اهدا شد.

مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های لرستان با اشاره به اینکه  سه تا پنج قلم جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است عنوان کرد: میانگین مبلغ جهیزیه هر یک از این نوعروسان بیش از دو میلیون تومان بوده است.

وی در رابطه با دیگر فعالیت‌های مؤسسه برای ایام نوروز، عنوان کرد:همزمان با اهدا جهیزیه  به مناسبت پیش رو داشتن عید نوروز به خانواده‌های نیازمند  سبد کالای  مواد غذایی توزیع می‌شود.

صفر بیرانوند بابیان اینکه پنج هزار خانوار در سطح استان برای دریافت پک مواد غذایی شناسایی شدند، تصریح کرد:  این سبد‌های کالا به‌ صورت یک پک در قالب بن خرید مواد غذایی و اهدای مستقیم  مواد غذایی در همه شعبات مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در سطح استان انجام می‌شود.