رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

۵۴ درصد سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد محقق شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۴ درصد سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد محقق شد

۵۴ درصد سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد محقق شد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: تاکنون ۵۴ درصد سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد معادل ۱۸۳۷ نفر محقق شده است.

کامران فرشید در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، با اشاره به میزان تحقق سهمیه اشتغال این شهرستان در سال جاری اظهار داشت: میزان سهمیه اشتغال شهرستان بروجرد در سال 95، 3402 نفر بوده که از این میزان تا به امروز بر اساس گزارش دریافت شده از سامانه رصد 1837 نفر معادل 54 درصد این سهمیه محقق شده است.

وی افزود: آمار ارائه داده‌ شده کاملاً واقعی است که با کد ملی افراد در سامانه ملی رصد ثبت‌ شده و در دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد بر اساس پروژه‌های در دست اقدام دستگاه‌های مختلف این اشتغال حقیقی ایجاد شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد علت تحقق نیمی از سهمیه اشتغال این شهرستان را با وجود گذشت 9 ماه از سال ابلاغ دیرهنگام اعتبارات دستگاه‌های مختلف دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه تخصیص اعتبارات در نیمه دوم سال انجام می‌شود میزان تحقق درصد اشتغال این شهرستان تاکنون به نیمه رسیده اما از ابتدای ماه گذشته تاکنون درصد ثبت اشتغال در سامانه رصد افزایش داشته و امید است تا پایان سال روند اشتغالزایی دستگاه‌های مختلف افزایش‌ یافته و به سهمیه مورد نظر برسد.

وی با اشاره به تحقق کامل سهمیه اشتغالزایی برخی دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد بیان کرد: این دستگاه‌ها عبارتند از بنیاد شهید و امور ایثارگران، آب و فاضلاب روستایی و شهری که توانسته‌اند سهمیه اشتغال خود را به‌صورت کامل محقق کنند.

فرشید با تأکید بر اینکه آمار ارائه‌شده توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و به‌تبع آن شهرستان بروجرد به‌صورت شفاف و دقیق است، تصریح کرد: همواره رویکرد این اداره‌کل بر ارائه آمار، اخبار و اطلاعات دقیق از ایجاد اشتغال، تعاونی‌ها و جشنواره‌های مختلف به مردم بوده و به این رسالت خود نیز ادامه می‌دهد.

وی با تقدیر از خبرگزاری تسنیم در ارائه اخبار و اطلاعات به‌موقع و دقیق گفت: امید است این همکاری تنگاتنگ با مطبوعات و خبرگزاری‌ها ادامه یابد چرا که این امر دستور مدیرکل استان است که به‌صورت شفاف اخبار و اطلاعات این اداره با هماهنگی روابط عمومی در اختیار مردم قرار گیرد.