رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

۵۴ پروژه جهاد کشاورزی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۴ پروژه جهاد کشاورزی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

۵۴ پروژه جهاد کشاورزی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: 54پروژه جهاد کشاورزی با اعتباری بیش از 62میلیارد تومان دهه فجر در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد عبدالرضا بازدار عصر امروز در جمع خبرنگاران از بهره‌برداری 54 پروژه جهاد کشاورزی در استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: 54 پروژه جهاد کشاورزی با اعتباری بیش از 62 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 751 نفر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در بخش آب‌وخاک 25 پروژه با اشتغال‌زایی 190 نفر و در بخش دام و طیور 12 پروژه با اشتغال‌زایی 52 نفر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از بهره‌برداری پنج پروژه در حوزه شیلات با اشتغال‌زایی 32 نفر خبر داد و عنوان کرد: در بخش صنایع کشاورزی دو پروژه با اشتغال‌زایی 60 نفر و در بخش مکانیزاسیون یک پروژه با اشتغال‌زایی 417 نفر آماده افتتاح است.

وی بابیان اینکه در بخش منابع طبیعی سه پروژه و در بخش امور عشایری نیز 6 پروژه دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد گفت: با افتتاح پروژه‌های بخش منابع طبیعی 1100 خانوار و با افتتاح پروژه‌های امور عشایری 1440 خانوار از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند خواهند شد.