جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

۵۸ گردان از استان لرستان در رزمایش «شهدای مدافع حرم» حضور یافتند - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۸ گردان از استان لرستان در رزمایش «شهدای مدافع حرم» حضور یافتند

۵۸ گردان از استان لرستان در رزمایش «شهدای مدافع حرم» حضور یافتند

جانشین فرمانده سپاه استان لرستان گفت: ۵۸ گردان از استان لرستان امروز در رزمایش «شهدای مدافع حرم» حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار حبیب‌الله توکلی در رزمایش شهدای مدافع حرم که با حضور سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد اظهار داشت: روز سیزدهم آبان ماه یادوار حوادث مختلفی مانند تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تبعید امام خمینی (ره) و شهادت جمعی از دانش‌آموزان و دانشجویان است.

وی به رشادت‌های رزمندگان لرستانی در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: رزمندگان استان لرستان در عملیات‌های مختلفی همچون کربلا‌ها، فتح‌الفتوح‌ها در هشت سال دفاع مقدس رشادت‌های خود را به نمایش گذاشته و امروز این رشادت و دلیری‌ها در کارنامه درخشان آن‌ها ثبت و ضبط‌شده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بابیان اینکه استان لرستان در دوران انقلاب شش هزار و 300 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، عنوان کرد: کارنامه رزمندگان لرستان در ارتفاعات حاج عمران یک کارنامه‌ موفق بود که همواره به نیکی از آن یاد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه 602 هزار نیروی بسیجی در قالب عادی، ویژه و فعال در لرستان ساماندهی شده‌اند، بیان کرد: از 602 هزار  نیروی بسیجی 14 هزار نفر در گردان‌های الی بیت‌المقدس فعالیت دارند.

توکلی گفت: از 58 گردان شرکت‌کننده در رزمایش امروز شهدای مدافع حرم، هزار و 929 گردان تمرینات دفاعی، 19 گردان تمرینات امنیتی و 10 گردان تمرینات امداد و نجات را فراگرفته‌اند.

وی بابیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا روزبه‌روز در حال پیشرفت است، تصریح کرد: همه دلسوزان نظام باید برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی تلاش و کوشش کنند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اظهار داشت: ازآنجاکه ملت ایران نسبت به استکبار بی‌اعتماد است، همیشه در حال آمادگی به سر می‌برند و بر همین اساس رزمندگان لرستانی نیز  خود را در رزم گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر قرار داده‌اند و در رزمایش شهدای مدافع حرم که در روز 13 و 14 آبان برگزار شد شرکت کردند.