جهش تولید | چهارشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۹

۶۰ میلیارد ریال برای احداث کارخانه تولید خوراک دام در بروجرد تخصیص شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۰ میلیارد ریال برای احداث کارخانه تولید خوراک دام در بروجرد تخصیص شد

۶۰ میلیارد ریال برای احداث کارخانه تولید خوراک دام در بروجرد تخصیص شد

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان بروجرد با ۶۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، رضا امینی در حاشیه بهره‌برداری از طرح‌های جهاد کشاورزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان با ظرفیت تولید سالانه 24 هزار تن انواع خوراک در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه خوراک تولید شده در این کارخانه قابل استفاده مرغداران، آبزی پروران و دامداران است، افزود: خوراک تولید شده در این کارخانه مورد استفاده شهرستان بروجرد، شهرهای استان لرستان و دیگر استان های کشور است که با افزایش تولید خود در فازهای بعدی زمینه صادرات آن به دیگر کشورهای منطقه فراهم می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی در مجموع با اعتباری معادل 60 میلیارد ریال که 12 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی اخذ شده 48 میلیارد ریال آورده سرمایه‌گذار بخش خصوصی به همت اداره جهاد کشاورزی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

امینی عنوان کرد: این واحد تولیدی در مجموع زمینه اشتغال 10 نفر به صورت مستقیم و 20 نفر به صورت غیر مستقیم را فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه این واحد تولیدی در روستای والانجرد شهرستان بروجرد قرار دارد، گفت: با توسعه و تجهیز واحدهای صنعتی و تولیدی در این شهرستان می‌توان علاوه بر جذب سرمایه گذاران مختلف زمینه اشتغال کارجویان این شهرستان را فراهم کرد.