سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

۶۰ پروژه در پلدختر افتتاح می‌شود/ افتتاح ۱۸ پروژه در شهرستان ازنا - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۰ پروژه در پلدختر افتتاح می‌شود/ افتتاح ۱۸ پروژه در شهرستان ازنا

۶۰ پروژه در پلدختر افتتاح می‌شود/ افتتاح ۱۸ پروژه در شهرستان ازنا

۶۰ پروژه با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان در شهرستان پلدختر و ۱۸ پروژه نیز در شهرستان ازنا در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

نورالدین درمنان فرماندار پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر، اظهار داشت: تعداد پروژه‌های شهرستان پلدختر که باید در هفته دولت به بهره‌برداری برسد، 60 پروژه با اعتبار 32 میلیارد تومان است.

وی افزود: بیشتر پروژه‌های شهرستان پلدختر که آماده بهره‌برداری است در حوزه کشاورزی بوده که ما همه این پروژه‌ها را مهم و اثرگذار می‌دانیم.

فرماندار پلدختر عنوان کرد: پروژه پمپاژ چم مهر که سالیان سال از شروع آن می‌گذرد و نیمه تمام باقی مانده بود، در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: 30 هکتار از اراضی دیم شهرستان پلدختر با اعتبار 400 میلیون تومان آبی شده که این طرح نیز در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

درمنان با بیان اینکه موفقیت دولت، موفقیت نظام است پس باید خدمات دولت بیان شود، خاطرنشان کرد: اجرای این برنامه‌ها، همه در راستای منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی بوده است.

اسد عبدالهی، فرماندار ازنا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ازنا، بیان کرد: برای هفته دولت در شهرستان ازنا، افتتاح 18 پروژه با اعتبار 14 میلیارد تومان را در دستور کار داریم.

وی افزود: پروژه‌های شهرستان ازنا شامل افتتاح کارخانه زغال مصنوعی، سالن ورزشی، 5 خانه مددجویی بهزیستی و کمیته امداد، 2 ساختمان بهیاری، 2 شبکه آبیاری، 2 واحد پرورش ماهی، یک پارک و فضای سبز است، همچنین گازرسانی به 2 روستا و کلنگ‌زنی برای گازرسانی به 10 روستای دیگر نیز انجام می‌شود.