رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

۶۳ طرح کشاورزی در استان لرستان تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۳ طرح کشاورزی در استان لرستان تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند‌

۶۳ طرح کشاورزی در استان لرستان تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند‌

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان گفت: حدود ۶۳ طرح سازمان جهاد کشاورزی با مبلغی بیش از ۲۶ میلیارد تومان در راستای تامین تسهیلات رونق تولید تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مهرداد غضنفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه ستاد تسهیل استان لرستان حدود 11 مصوبه از واحدهایی که نیازمند سرمایه درگردش، استمهال و تقسیط مجدد  در حوضه‌های مختلف بود بررسی شد و مواردی  هم که نیاز به کارشناسی مجدد داشت به کمیته کارشناسی ارجاع دادیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید به طرح های سازمان جهاد کشاورزی لرستان بیان کرد: تصویب حدود 63 طرح سازمان جهاد کشاورزی با مبلغی بیش از 26 میلیارد تومان در راستای تامین تسهیلات و رونق تولید انجام شد که آن نیز از امروز به بانک‌ها ابلاغ می‌شود که ظرف مدت 20 روز در زمینه پرداخت تعیین و تکلیف شود.

وی با اشاره به کسب رتبه نخست لرستان در ستاد تسهیل و اجرایی‌اش در مصوبات این ستاد در استان عنوان کرد: در اجرای مصوبات ستاد تسهیل استان لرستان رتبه نخست را کسب کرده یعنی قولی که در این ستاد داده می‌شود در عالم واقع نیز اجرایی می‌شود.