جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد

۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار الیگودرز گفت: ۶۵ پروژه عمرانی و اقتصادی امسال در دهه فجر در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

ولی الله میرزایی اصل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در الیگودرز اظهارداشت: امسال در ایام فجر 65 پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه برای این 65 پروژه حدود 43 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: در دهه فجر طرح گازرسانی به 11 روستای شهرستان الیگودرز افتتاح می‌شود.

فرماندار الیگودرز به بهره‌برداری از طرح آب‌رسانی به 10 روستا و طرح  برق‌رسانی به چهار روستای این شهرستان در ایام فجر اشاره کرد و گفت: دهه فجر دو مجتمع پرورش ماهی سردآبی و ماهی در قفس به ظرفیت 20 و 250 تن در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افتتاح کشتارگاه صنعتی طیور به ظرفیت 33 هزار و 500 تن در سال را یکی دیگر از طرح‌های قابل افتتاح در این شهرستان دانست و بیان کرد: امسال در ایام فجر 20 هکتار آبیاری تحت فشار در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

میرزایی اصل نصب سایت 3G و 4G، احداث آزمایشگاه بیولوژیکی تصفیه آب شرب، احداث سونا و جکوزی استخر شنای الیگودرز، احداث سوله آزمایشگاه دانشگاه پیام نور را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر دانست و گفت: نیروگاه چهار مگاواتی تولید برق این شهرستان نیز پیشرفت فیزیکی بالایی دارد و درصورت برطرف شدن مشکل گاز در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: زیرگذر کزناز و چهار کیلومتر ابتدایی دو بانده الیگودرز – خمین نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.