رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

۷۲ هزار عدد قرص قاچاق در خرم آباد کشف شد/ کشف ۳۰ كيلوگرم ترياک - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۲ هزار عدد قرص قاچاق در خرم آباد کشف شد/ کشف ۳۰ كيلوگرم ترياک

۷۲ هزار عدد قرص قاچاق در خرم آباد کشف شد/ کشف ۳۰ كيلوگرم ترياک

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از کشف ۷۲ هزار عدد قرص قاچاق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسين نجفي در این رابطه گفت: در پي اخبار رسيده مبنی بر اينكه شخصي به هويت معلوم در يكي از ترمينال هاي شهر خرم آباد در حال انتقال بسته هاي مشكوک است، بلافاصله عوامل کلانتري ۱۲ اين فرماندهي درمحل حاضر شده و فرد مورد نظر را شناسايي و دستگير كردند.

وي افزود: در بازرسي از متهم ۷۲ هزار عدد قرص "آنتي هيستامين" قاچاق كه داخل بسته هايي جاسازي شده بود كشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد اظهار داشت: متهم همراه داروهای مكشوفه تحويل مراجع قضايي شد.

کشف ۱۰ دستگاه وسيله نقليه مسروقه در بروجرد

فرمانده انتظامي بروجرد از کشف ۱۰ دستگاه خودرو و موتورسيکلت مسروقه در چند روز گذشته اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ دليري گفت: ماموران اين فرماندهي در چند روز گذشته با اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با سرقت موفق شدند پنج دستگاه خودرو و پنج دستگاه موتورسيکلت مسروقه را شناسايي و کشف کنند.

وي افزود: در اين مدت شش فقره کيف قاپي، ۳۲ فقره محتويات داخل خودرو، ۱۹ فقره منزل، هشت فقره اماکن شخصي، چهارفقره مغازه و ۲۱ فقره ساير سرقت ها کشف و ۲۹ نفر متهم شناسايي و دستگير شده اند.

جاساز بيش از ۳۰ كيلو ترياك در كف اتاق ايسوزو

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از كشف ۳۰ كيلو و ۸۴۰ گرم ترياك در كف اتاق كاميون ايسوزو و دستگيري يك قاچاقچي در شهرستان شيراز خبر داد.

سرهنگ فرخي گفت: پليس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان با همكاري ماموران مواد مخدر شهرستان شيراز با استفاده از منابع اطلاعاتي از تردد يک دستگاه كاميون ايسوزو در محورهاي مواصلاتي "فسا" شيراز كه سعي در جابجايي مواد مخدر از استان­ فارس به خوزستان را داشت مطلع شدند و آن را شناسايي و توقيف كردند.

وي افزود: در بازرسي از ايسوزو مقدار ۳۰ كيلو و ۸۴۰ گرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي در كف اتاق اين خودرو جاسازي شده بود كشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان با اشاره به دستگيري يك قاچاقچي در اين زمينه، از همكاري صميمانه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شيراز در اين عمليات موفقيت آميز قدرداني كردند.