رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

۷۶۵ شکایت از آموزش‌وپرورش لرستان صورت گرفت/ کاهش ۵۰ درصدی شکایات - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۶۵ شکایت از آموزش‌وپرورش لرستان صورت گرفت/ کاهش ۵۰ درصدی شکایات

۷۶۵ شکایت از آموزش‌وپرورش لرستان صورت گرفت/ کاهش ۵۰ درصدی شکایات

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ارائه ۷۶۵ مورد شکایت به این اداره کل خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز کریمی فر صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به شکایات صورت گرفته از حوزه های مختلف آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: طی امسال میزان شکایات صورت گرفته از مجموعه های مختلف این اداره کل ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه امسال ۷۶۵ مورد شکایت از حوزه های مختلف آموزش و پرورش لرستان صورت گرفته است عنوان کرد: این شکایات از حوزه های مختلف پرورشی، اداری، شخصی و حقوقی بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: طی امسال ۳۲۸ مورد شکایت از حوزه مسائل آموزشی، ۱۱۹ مورد مسائل پرورشی، ۲۵۰ مورد مسائل اداری، ۳۰ مورد مسائل شخصی و ۱۳۸ مورد نیز مسائل حقوقی آموزش و پرورش لرستان صورت گرفته است.

کریمی فر با بیان اینکه طی سال گذشته هزار و ۵۰۶ مورد شکایت از حوزه های مختلف آموزش و پرورش لرستان صورت گرفته است گفت: از این تعداد ۵۵۷ مورد مربوط به مسائل آموزشی، ۲۷۳ مورد مسائل پرورشی، ۴۲۶ مورد مسائل اداری، ۶۹ مورد مسائل شخصی و ۱۸۱ مورد نیز مسائل حقوقی بوده است.

وی کاهش شکایات ارائه شده به اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی آموزش و پرورش را نتیجه عملکرد مطلوب این اداره کل عنوان کرد و گفت: در این راستا منشور اخلاقی حوزه ارزیابی عملکرد تدوین شده که به مناطق و شهرستان ها ارسال می شود.