رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

۸۰ پروژه ‌نیمه تمام استان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۸۰ پروژه ‌نیمه تمام استان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد

۸۰ پروژه ‌نیمه تمام استان لرستان به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: ۸۰ پروژه در استان ‌در ۶ ماهه نخست امسال به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی هادی چگنی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: تمام پروژه‌هایی که از بخش دولتی خارج و به بخش خصوصی واگذار می‌شوند مشمول ماده 27 هستند که بر اساس این شاخص در شش ماه اول امسال80 پروژه در لرستان به بخش خصوصی واگذارشده است.

وی با بیان اینکه از 80 پروژه استانی مشمول ماده 27، 73 پروژه مربوط به سازمان ورزش و جوانان است، افزود: جلسات مختلفی برای واگذاری استخر دورود و خوابگاه سلف‌سرویس بروجرد به سرمایه‌گذار برگزار شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان عنوان کرد: استخر دورود، خوابگاه سلف‌سرویس بروجرد و پروژه پرورش ماهی دو آب در شهرستان سلسله در حال واگذاری به سرمایه‌گذار هستند.

وی با اشاره به اینکه چهار پروژه استخر ازنا، موزه آب و کاروان‌سرای چمشک نیز در مرحله بازگشایی پاکات و واگذاری به متقاضی هستند، بیان کرد: تعداد پروژه‌های مشمول ماده 27 استان لرستان هم‌اکنون 80 پروژه است که پیش‌بینی می‌شود پایان سال 95 به 100 پروژه برسد.

چگنی تعداد پروژه‌های مشمول ماده 27 شرکت آبفا لرستان را چهار پروژه برشمرد و تصریح کرد: دانشگاه لرستان و میراث فرهنگی لرستان یک پروژه مشمول ماده 27 دارند از طرفی واگذاری ساختمان استانداری نیز مشمول ماده 27 است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان در رابطه با استخر شنای شهرستان پلدختر نیز گفت: این پروژه بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای واگذاری آن چندین بار آگهی منتشر شد اما هنوز متقاضی پیدا نشده و اداره کل ورزش و جوانان لرستان در حال تکمیل این استخر است.