سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

۸۲ نفر در رشته ورزشی بیلیارد و بولینگ لرستان بیمه شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۸۲ نفر در رشته ورزشی بیلیارد و بولینگ لرستان بیمه شدند

۸۲ نفر در رشته ورزشی بیلیارد و بولینگ لرستان بیمه شدند

رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ لرستان از بیمه شدن ۸۲ نفر در این دو رشته ورزشی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا طولابی عصر سه شنبه در مراسم معارفه نائب رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد لرستان اظهار داشت: حمایت های بخش خصوصی و اداره کل ورزش و جوانان می تواند باعث رشد و پیشرفت این دو رشته ورزشی در استان شود.

وی با تاکید بر اینکه تعداد ورزشکاران بیمه شده این رشته های ورزشی در استان پیش از این صفر بود عنوان کرد: این تعداد در حال حاضر به  ۸۲ نفر رسیده است.

رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ لرستان با بیان اینکه تاکنون جام هیئت ها را در این دو رشته برگزار کرده ایم اضافه کرد: همچنین تا کنون سعی کرده ایم تمام مشکلات و دغدغه های اعزام ورزشکاران را به مسابقات حل کنیم.

طولابی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را در راستای برگزاری کلاس ها و آموزش های این حوزه به کار گرفته ایم که با استقبال خوب بانوان در این دوره های آموزشی روبرو شد گفت: علی رغم تولد تازه این دو رشته در بین بانوان حمایت خوبی از آن شد که این امر نیز به دلیل سرشار بودن استعداد بانوان در این دو رشته ورزشی است.

وی ادامه داد: اگر تمرینات آموزشی به پنج یا شش روز افزایش پیدا کند به طور حتم سال آینده حداقل دو یا سه ملی پوش زن در این دو رشته خواهیم داشت

رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ لرستان افزود: در بحث آموزش و بار هزینه آن از اداره کل ورزش و جوانان انتظار یاری و مساعدت را داریم.