جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

۹۰۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان بروجرد پلمب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۰۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان بروجرد پلمب شد

۹۰۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان بروجرد پلمب شد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت:۹۰۵ واحد صنفی متخلف در ۱۰ ماهه سال ۹۵ در شهرستان بروجرد پلمب شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، پلمب 905 واحد صنفی متخلف در بروجرد، پلمب هشت واحد واحد صنفی متخلف در الیگودرز و پلمب 10 واحد صنفی متخلف در کوهدشت از مهمترین رویدادهای امروز نیروی انتظامی استان لرستان بوده است.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد از پلمب 905 واحد صنفی متخلف در مدت 10 ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.

وی افزود:مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری مسئولان اتحادیه‌های صنفی از تعداد چهارهزار و 574 واحد صنفی در 10 ماهه نخست امسال در بروجرد بازدید کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در این راستا 905 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی، صنفی و شئونات اسلامی با هماهنگی مقام قضایی پلمب شدند.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک هزار و 822 فقره تعهدنامه و  905 اخطاریه نیز صادر شده است، بیان کرد: در این مدت 441 قلیان، سه هزار و 600 نخ سیگار خارجی قاچاق، 24 هزار و 440 عدد قرص و داروهای غیرمجاز و سه هزار و 700 عدد انواع ترقه نیز کشف شد.

دلیری ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس گفت: از شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

پلمب 10 واحد صنفی در کوهدشت

سرهنگ یارالله  عبدی فرمانده انتظامی کوهدشت تصریح کرد: پلمب 10 واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شد.

وی اظهارداشت: مأموران اماکن عمومی این فرماندهی به منظور ساماندهی واحد‌های صنفی و برخورد با تخلفات صنوف از  20 واحد صنفی بازدید کردند که در این بازدید  10 واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات قانون صنفی پلمب شد.

پلمب 8 واحد واحد صنفی در الیگودرز

سرهنگ خدارحم ذلقی فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: 8 واحد صنفی متخلف در شهرستان الیگودرز پلمب شد.

وی افزود: مأموران اماکن عمومی این فرماندهی به منظور ساماندهی واحد‌های صنفی و برخورد با تخلفات صنوف از 13 واحد صنفی بازدید کردند و در این بازدید هشت واحد صنفی به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات پلمب شدند.

فرمانده انتظامی الیگودرز با تأکید بر ادامه طرح‌های نظارت بر اماکن و صنوف در سطح شهرستان، عنوان کرد: از شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده و یا برخورد با تخلفات صنفی، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.