رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

۹ روستای شهرستان الیگودرز فاقد مدرسه و فضای آموزشی است - نمایش محتوای خبر

 

 

۹ روستای شهرستان الیگودرز فاقد مدرسه و فضای آموزشی است

۹ روستای شهرستان الیگودرز فاقد مدرسه و فضای آموزشی است

فرماندار الیگودرز به تحصیل دانش‌آموزان ۲۹ روستای الیگودرز در کانکس اشاره کرد و گفت: ۹ روستای شهرستان الیگودرز بدون فضای آموزشی و مدرسه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز، ولی‌الله میرزایی اصل صبح امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش که در سالن جلسات آموزش‌وپرورش شهرستان الیگودرز برگزار شد ضمن تبریک ایام ماه ربیع اظهار داشت: با توجه به جمعیت بالای فرهنگیان در شهرستان احداث درمانگاه فرهنگیان در الیگودرز ضروری است که در این راستا پیگیری‌هایی در حال انجام است.

وی به مشکلات آموزشی مناطق صعب‌العبور شهرستان الیگودرز اشاره کرد و افزود: دانش آموزان 29 روستای شهرستان الیگودرز برای آموزش و تحصیل از کانکس استفاده می‌کنند.

فرماندار الیگودرز بابیان اینکه 9 روستای شهرستان الیگودرز بدون فضای آموزشی و مدرسه است، عنوان کرد: در این زمینه باید تلاش شود تا پروژه‌های عمرانی و نوسازی مدارس هرچه سریع‌تر ساماندهی شوند.

وی در رابطه با تبلیغات انتخاباتی نیز بیان کرد: با توجه به حساسیت‌هایی که نسل جوان ما دارند معلمان سعی کنند در مسائل و مباحث انتخاباتی ورود پیدا نکنند بنابراین انتظار می‌رود با نزدیک شدن به فضای انتخابات همه کمک کنند تا دانش آموزان در فضای آموزشی و با آرامش به تحصیل و کسب علم بپردازند.