سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

20 فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد در حال اکران است - نمایش محتوای خبر

 

 

20 فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد در حال اکران است

20 فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد در حال اکران است

دبیر چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد گفت: 20 فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در این شهرستان در حال اکران است.

بهرام آقاخانی‌چگنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: اکران فیلم‌های چهل و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از آغاز هفته جاری در این شهرستان آغاز و تا پایان هفته ادامه دارد.

وی عنوان کرد: دانشآموزان دوره‌های ابتدایی، اول و دوم  متوسطه، دانشجویان مراکز آموزش عالی فرهنگیان، معلمان، کارشناسان و مربیان پرورشی مخاطبان فیلمهای جشنواره فیلم راشد را تشکیل میدهند.

دبیر چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد با اشاره به استقبال مطلوب مخاطبین از فیلمهای این جشنواره افزود: استقبال از فیلمهای اکران شده این دوره از جشنواره فیلم رشد در این شهرستان رشد 100 درصدی داشته است

آقاخانی‌چگنی ادامه داد: فیلم‌های چهل و پنجمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم رشد سه مرکز کانون شهید رجایی، دبستان حافظ و مرکز آموزش عالی  زینب کبری(س) شهرستان بروجرد در حال اکران است.

وی یادآور شد: 360 نفر مجموع ظرفیت مراکز در نظر گرفته شده شهرستان بروجرد برای اکران فیلمهای جشنواره فیلم رشد است.

دبیر چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد تصریح کرد: ظرفیت سالن اداره ارشاد این شهرستان به عنوان مرکز در نظر گرفته شده برای آخرین روز اکران فیلمهای جشنواره فیلم رشد 400 نفر است.

 آقاخانی‌چگنی اظهار کرد: موضوع فیلمهای در حال اکران این جشنواره علمی، آموزشی، تربیتی و داستانی است.

وی ادامه داد: در چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در کنار فیلمسازان داخلی فیلمسازان خارجی حضور دارند

دبیر چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در بروجرد با اشاره به لزوم توجه بیش از پیش مسئولان به این جشنواره خاطرنشان کرد: نقش  این جشنواره در رشد فرهنگ عمومی شهر و گرایش به ارزشهای تربیتی و انقلابی بر کسی پوشیده نیست.

آقاخانی تاکید کرد: اکران فیلمهای این جشنواره در سینمای شهرستان بروجرد در سالهای آینده نیازمند همکاری مسئولان است.

وی به اهمیت نقش رسانهها در رشد استقبال از فیلمهای جشنواره بینالمللی فیلم رشد در شهرستان بروجرد اشاره و تاکید کرد: خبرنگاران به عنوان دیدبانهای رسانهها باید در این زمینه تیزبینتر و حساستر باشند.