جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

22 بهمن، عید ملی مردم و روز اقتدار و ایستادگی ملت بزرگ ایـران - نمایش محتوای خبر

 

 

22 بهمن، عید ملی مردم و روز اقتدار و ایستادگی ملت بزرگ ایـران

22 بهمن، عید ملی مردم و روز اقتدار و ایستادگی ملت بزرگ ایـران

یوم الله 22 بهمن، عید ملی مردم و روز اقتدار و ایستادگی ملت بزرگ ایـران بر ارزش های دینی، دستاوردهای انقلاب، راه امام و تبعیت از مقام معظم رهبری است .

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز لرستان، امام جمعه خرم اباد در خطبه های نمازجمعه در مصلای الغدیر، با قدردانی از حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: راهپیمایی امروزِ مردم، نماد قدرت نمایی مردم ایران و ضامن بقاء و استمرار انقلاب اسلامی و پاسخی دندان شکن به یاوه گویی های مقامات آمریکاست .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمـادی با بیان اینکه تـرامپ، شیطان بزرگِ بدون نقاب است افزود: رئیس جمهور آمریکا برخلاف پیشینیان خود بدون نقاب، چهره کریه، بدذاتی و شرارت آمریکا را نشان داد و تهدیدهای او و همفکرانش طبلی توخالی است که با سیل خروشان ملت ایران بی اثر خواهد شد .

خطیب نماز جمعه خرم آباد گفت: امروز ایران قدرتمندترین کشور منطقه است و با اقتدار و شجاعت و تکیه بر مردم، ولایت و رهبری با فریاد مرگ بر آمریکا در برابر جبهه استکبار، نظام سلطـه و هرگونه تهد ید تا پای جـان از انقلاب دفـاع می کند .

نماینده ولی فقیه حضور مردم در راهپیمایی امروز را گام برداشتن برای  رضای خدا دانست که با ابراز خشـم ضد آمریکا، خواب راحت را از چشمان آمـریکا سلب می کند .

امام جمعه خـرم آبـاد در ادامه با تشریح اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را از شعارهای مهم عنوان کرد که ساختار نظام بر آن بنا نهاده شده و حاکمیت ارزش های اسلامی و دینی مهمترین ثمره آن است .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی روند تحقق رسیدن به تمدن اسلامی را از اصول مهم دیگر عنوان کرد که با رهنمودهای مقام معظم رهبری، از وقوع انقلاب اسلامی تا ایجاد نظام اسلامی، تشکیل دولت اسلامی و جامعه اسلامی را در برمی گیرد .

امام جمعه خرم آباد همچنین با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا( س)، آن حضرت را کوثر قرآن و اولین شهیده راه ولایت دانست که همه باید با الگوگیری از ایشان، به آن بانوی بزرگوار اقتدا کنند .