رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

250 دانشجوی بسیجی استان لرستان به کربلا اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

250 دانشجوی بسیجی استان لرستان به کربلا اعزام می‌شوند

250 دانشجوی بسیجی استان لرستان به کربلا اعزام می‌شوند

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: 250 نفر از دانشجویان بسیجی استان لرستان در پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت می‌کنند.

محمد برامکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: در اربعین امسال، 250 نفر از دانشجویان بسیجی استان لرستان به کربلا اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه چهارم آذرماه نیز همایش بزرگ "شکوه هجرت" با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در لرستان تشکیل می‌شود، افزود: در این همایش از بسیجیان عرصه سازندگی و دانشجویانی که در اردوهای جهادی حضور فعال داشته‌اند، تجلیل و قدردانی می‌شود و نیز رؤسای دانشگاه‌هایی که در اجرای اردوهای جهادی همکاری خوبی با بسیج داشته‌اند معرفی و تجلیل می‌شوند.

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان عنوان کرد: به مناسبت 16 آذرماه و روز دانشجو، برنامه‌های متعددی برای دانشجویان در نظر گرفته‌ شده که برنامه محوری آن برگزاری همایشی با حضور دانشجویان در دانشگاه لرستان است.

وی با بیان اینکه بسیج به معنی "حزب‌الله" است، خاطرنشان کرد: وقتی تجمعی با نام حزب‌الله تشکیل شد، فقط برای رضای خدا فعالیت کرده و تحت سلطه هیچ گروهی قرار نمی‌گیرد.

برامکی تصریح کرد: برخی کارکرد بسیج را منحصر به زمان جنگ می‌دانند در حالی‌که امام خمینی(ره)، در پنجم آذر سال 1358، یعنی یک سال پیش از جنگ فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد.