جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

250 کیلومتر شبکه آبرسانی بروجرد نیازمند اصلاح و بهسازی است - نمایش محتوای خبر

 

 

250 کیلومتر شبکه آبرسانی بروجرد نیازمند اصلاح و بهسازی است

250 کیلومتر شبکه آبرسانی بروجرد نیازمند اصلاح و بهسازی است

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: 250 کیلومتر شبکه آبرسانی این شهرستان نیازمند اصلاح و بهسازی است.

حبیب‌الله حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: هوشمندسازی شبکه آبرسانی این شهرستان در دستور کار قرار دارد.

وی به تزریق قطره چکانی اعتبارات برای هوشمندسازی شبکه آبرسانی شهرستان بروجرد اشاره و عنوان کرد: دستیابی به این هدف در آینده‌ای نزدیک نیازمند هوشمندسازی 30 کیلومتر شبکه آبرسانی در هر سال است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد به تحقق 10 درصدی اعتبار هوشمندسازی شبکه آبرسانی این شهرستان اشاره و تاکید کرد: وصول مطالبات در به روزرسانی سیستم‌های هوشمند و هوشمندسازی شبکههای آبرسانی این شهرستان موثر است.

حدادی خاطرنشان کرد: سالانه سه هزار و 500 اشتراک به مجموع مشترکین آب شهرستان بروجرد افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: میزان آب مصرفی شهرستان بروجرد در سال جاری در مقایسه با سال گذشته افزایش 180 میلیون تومانی داشته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد افزود: با توجه به تلاش واحد وصول مطالبات این شرکت وصول کامل مطالبات به دلایل مختلف دور از انتظار است.

حدادی تاکید کرد: نهادهای نظامی و انتظامی، زندان، آموزش و پرورش و خوابگاه‌های دانشجویی بدهکارترین مشترکین به شرکت آب و فاضلاب بروجرد هستند.

وی اظهار کرد: بدهی نهادهای نظامی و انتظامی به شرکت‌های خدمات‌رسان در سطح وزارتخانه تسویه می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد با اشاره به تفاوت در میزان مطالبات این شرکت از مشترکین در فصول مختلف سال یادآور شد: میزان مطالبات این شرکت از مشترکان در اسفند ماه افزایش می‌یابد.

حدادی به صدور اخطار قطع برای مشترکان با بیش از یک میلیون تومان بدهی اشاره و خاطرنشان کرد: عدم پرداخت بدهی از سوی مشترکان پس از صدور اخطار، قطع آب آنها را به دنبال دارد.

وی افزود: با توجه به زمان بر بودن معرفی مشترکان بدهکار به دستگاه قضا تنها اهرم قاطع برای وصول مطالبات قطع اشتراک است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد تصریح کرد: برخلاف نظر برخی افراد تمرکز مطالبه این شرکت از مشترکان در حاشیه شهر نیست.

حدادی در بخش دیگری از سخنان خود به کاهش آلودگی آب مصرفی شهرستان بروجرد پس از بارندگی‌ها اشاره و عنوان کرد: تنها آب مصرفی چند روستا نظیر فیال و شیخ میری که از خط انتقال اصلی گلرود تامین می‌شود در زمان بارندگی گل‌آلود است.