رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

400 نیروی اورژانس آماده خدمت‌رسانی در جاده‌های لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

400 نیروی اورژانس آماده خدمت‌رسانی در جاده‌های لرستان

400 نیروی اورژانس آماده خدمت‌رسانی در جاده‌های لرستان

مسئول اورژانس فوریت‌های پزشکی 115 خرم‌آباد گفت: در مجموع 400 نیروی اورژانس در لرستان آماده خدمت‌رسانی به هموطنان در طرح زمستانی امداد جاده‌ای هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمد رحیمی در حاشیه مراسم آغاز طرح زمستانی تسهیل عبور و مرور در لرستان اظهار کرد: در این طرح اورژانس فوریت‌های پزشکی با 37 پایگاه جاده‌ایی، 19 پایگاه شهری و یک اتوبوس آمبولانس و همچنین یک بالگرد هوایی به صورت 24 ساعته در خدمت کلیه هموطنان عزیز است.

وی افزود: در کل استان لرستان 400 نیرو آماده خدمت‌رسانی در زمینه فوریت‌های پزشکی به هموطنان عزیز است و سامانه تلفنی 115 به صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان است.

رحیمی خاطرنشان کرد: طرح زمستانی طرح مشترکی است که بین پلیس‌راه، اداره راهداری، اورژانس 115 و هلال‌احمر انجام می‌شود.

مسئول فوریت‌های پزشکی 115 خرم‌آباد گفت: توصیه ما به تمام مسافران و راننده‌های عزیز در سه ماه زمستان این است که حتما وسایل ایمنی و آذوقه مورد نیاز در خودروی خود داشته باشند، تا در صورت بروز ترافیک جاده‌ای مشکلی به وجود نیاید.

رحیمی اضافه کرد: پایگاه‌های امداد جاده‌ای اورژانس در فاصله‌های 25 کیلومتری در جاده‌ها دارای پایگاه است و تمام تلاش دست‌اندرکاران اورژانس بر این است تا در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن خود را به مناطق نیازمند به کمک برساند.