اجرای ویژه برنامه های دهه فجر در شهرستان بروجرد

نادر ارجمندی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از اجرای بخشی از آثار تئاترفجر، همزمان با سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور در این شهرستان خبر داد.

ارجمندی افزود: هنرمندان سه گروه از مجموع گروه‎ های تئاتر راه یافته به جشنواره بین‎المللی تئاتر فجر، در شهرستانهای خرم آباد، بروجرد و الیگودرز اجرای برنامه خواهند داشت.
وی اضافه کرد: نمایش دو به یک به نفع بارسلوناˈ از مشهد ازجمله نمایش های شرکت کننده در سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است که چهارم بهمن ماه سال جاری در بروجرد به روی صحنه خواهد رفت.
به گفته وی نمایش به کسی نگویید این قصه واقعی است، به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد در سالن پلاتو، نمایش سعادت لرزان مردمان تیره روز به کارگردانی یعقوب صدیق جمالی از استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز در بروجرد نیز به روی صحنه می رود.
ارجمندی افزود: کارگاه نمایشنامه نویسی با حضور استاد محسن سراجی با حضور هنرمندان و هنرجویان شهرستان دورود و بروجرد نیز سوم بهمن ماه در تالار دکتر عبدالحسین زرین کوب مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان بروجرد برگزار می شود.
وی در ادامه از راهیابی یک گروه تئاتر لرستان در بخش‎ صحنه ‎ای به جشنواره بین‎المللی تئاتر فجر خبر داد و یادآور شد: لرستان و شهرستان بروجرد در بخش تئاتر قابلیت ‎های خوبی دارد و موفقیت های سالهای گذشته نشان داده که در صورت فراهم شدن امکانات، هنرمندان این عرصه می توانند در عرصه ملی به رقابت بپردازند.

منبع: ایرنا